Xiaomi Buds 6
Inclusief BTW.
Levertijd: 2-3 maanden
De Xiaomi Buds 6 hebben een 11 mm driver met verguld membraan, afgestemd door het audioteam van Harman. Op een geschikte telefoon ontvangen ze muziek via aptX Lossless, zonder het kwaliteitsverlies van gewone bluetooth. Elk dopje weegt 4,4 gram, dus je draagt ze makkelijk de hele dag. Met de oplaadcase erbij gaan ze tot 35 uur mee.
Je betalingsgegevens worden veilig verwerkt. Wij slaan geen creditcardgegevens op en hebben geen toegang tot deze gegevens.
Deel dit product

Volle bas en heldere stemmen
In elk dopje van de Xiaomi Buds 6 zit een driver van 11 mm met drie magneten. Die geeft de bas meer kracht dan de twee magneten in de Buds 5. Het membraan heeft een dun laagje 24-karaats goud, waardoor hoge tonen zoals stemmen en bekkens strakker klinken.
Aan de klank heeft het audioteam van Harman meegewerkt. In de Xiaomi Earbuds app kies je tussen twee profielen: AudioEFX klinkt helder en licht, Harman Master warmer met meer slagwerk. Liever iets anders? Er staan ook standen klaar voor extra bas of duidelijke stemmen, en je kunt de equalizer zelf instellen.
Daarnaast meten de dopjes hoe je gehoorgang het geluid terugkaatst en passen ze de lage en middentonen daarop aan. Zo klinkt een nummer hetzelfde, of de dopjes nu iets losser of strakker zitten. Die functie staat standaard aan.

Muziek zonder kwaliteitsverlies
Bluetooth comprimeert muziek normaal gesproken, waardoor er details verloren gaan. Met aptX Lossless gebeurt dat niet: de dopjes ontvangen tot 2,1 Mbps in 24-bit, zo’n zes keer meer data dan bij een gewone verbinding. Wat er op de opname staat, komt ook in je oor aan.
Je telefoon moet die techniek wel ondersteunen. Dat geldt voor recente Xiaomi- en POCO-toestellen, zoals de Xiaomi 15, 17 en 14 Ultra en de POCO F7 Pro. Xiaomi voegt later meer modellen toe. Je zet het aan met twee instellingen op je telefoon; welke dat zijn, lees je hieronder bij het instellen.
Heb je een iPhone of een ander toestel? Dan verbinden de dopjes via AAC of SBC, zoals de meeste oordopjes. De Harman-afstemming en de Hi-Res-certificering blijven dan gewoon hetzelfde.

Minder geroezemoes, stemmen blijven hoorbaar
De actieve ruisonderdrukking haalt het constante geluid om je heen weg, zoals het brommen van een trein of het geroezemoes op kantoor. Stemmen en een claxon laat hij wel door. Op straat hoor je dus nog wat er gebeurt. Met een lange druk op het steeltje zet je de ruisonderdrukking aan of uit.
Ook bij het bellen helpt het. Drie microfoons filteren jouw stem uit het lawaai, volgens Xiaomi zelfs bij 95 dB omgevingsgeluid. Wind tot 12 m/s wordt weggewerkt, zodat je op de fiets of op een winderig perron verstaanbaar blijft.
De Buds 6 zitten half in je oor en hebben geen siliconen tips. Dat draagt lichter, maar sluit je oor minder af dan in-ear dopjes. Zoek je zoveel mogelijk stilte, kijk dan in de vergelijking hieronder naar de Buds 5 Pro.

Bedienen zonder je telefoon te pakken
Veeg over het steeltje omhoog of omlaag en het volume gaat mee. Eén keer drukken pauzeert de muziek of neemt een gesprek aan, twee keer drukken gaat naar het volgende nummer. Welke actie onder welk gebaar zit, pas je aan in de Xiaomi Earbuds app.
De dopjes kunnen ook opnemen. Tik drie keer op de case en ze nemen een gesprek, meeting of college op. Via de app zet je de ruimtelijke audio aan: met headtracking blijft het geluid op zijn plek als je je hoofd draait, handig bij films en series. Wijs je een lange druk toe aan de camera, dan maak je met het dopje een groepsfoto op afstand.
Via bluetooth 5.4 zijn de dopjes met twee apparaten tegelijk verbonden. Komt er een gesprek binnen op je telefoon terwijl je op je laptop iets kijkt, dan schakelen ze vanzelf over. Op Android koppel je ze met één tik via Fast Pair zodra je de case opent.
Hoe verhoudt de Xiaomi Buds 6 zich?
Drie Xiaomi-oordopjes die muziek zonder kwaliteitsverlies kunnen ontvangen. De Buds 6 en Buds 5 zitten half in je oor, de Buds 5 Pro sluit je oor af met siliconen tips. Alleen de Buds 6 zijn terug te vinden via Find My en Find Hub.
|
Xiaomi Buds 6 |
|||
|
Half in het oor |
Half in het oor |
In-ear met siliconen tips |
|
|
11 mm, drie magneten, verguld membraan |
11 mm, twee magneten |
11 mm driver, keramische tweeter en planar driver |
|
|
aptX Lossless tot 2,1 Mbps |
aptX Lossless tot 1,2 Mbps |
aptX Lossless tot 2,1 Mbps |
|
|
Comfortabel, stemmen blijven hoorbaar |
Actieve ruisonderdrukking |
Tot 55 dB |
|
|
Tot 6 uur |
Tot 6,5 uur |
Tot 8 uur |
|
|
Tot 35 uur |
Tot 39 uur |
Tot 40 uur |
|
|
4,4 gram |
4,2 gram |
5,6 gram |
|
|
IP54 |
IP54 |
IP54 |
|
|
Apple Find My en Google Find Hub |
Niet via Find My of Find Hub |
Niet via Find My of Find Hub |

Zo gaat de Xiaomi Buds 6 de hele dag mee
Zo stel je de Xiaomi Buds 6 in
Case open, koppelen en klaar. Loop daarna één keer deze vijf stappen door, dan haal je alles uit de dopjes.
Stap 1: installeer de Xiaomi Earbuds app
Stap 1: installeer de Xiaomi Earbuds app
Een paar functies staan standaard uit, waaronder de ruimtelijke audio en de spraakopname. Die zet je aan in de Xiaomi Earbuds app. Daar stel je ook de equalizer en de gebaren in.
Stap 2: zet aptX Lossless aan
Stap 2: zet aptX Lossless aan
Heb je een telefoon die aptX Lossless ondersteunt? Zet dan LE Audio aan in de bluetooth-instellingen van je telefoon en kies de aptX Adaptive codec. Let op: met LE Audio aan werkt de verbinding met twee apparaten tegelijk niet.
Stap 3: kies Find My of Find Hub
Stap 3: kies Find My of Find Hub
Kies bewust tussen Apple Find My en Google Find Hub. De case kan maar bij één van de twee tegelijk aangemeld zijn, en wisselen vraagt een fabrieksreset. Voor Find Hub update je eerst de firmware via de app.
Stap 4: controleer de adaptieve klank
Stap 4: controleer de adaptieve klank
De adaptieve klank staat standaard aan en past het geluid aan op je gehoorgang. Bevalt die niet, dan zet je hem in dezelfde app uit en kies je zelf een van de Harman-profielen.
Stap 5: wijs je gebaren toe
Stap 5: wijs je gebaren toe
Wil je met een lange druk de camera van je telefoon openen, wijs dat gebaar dan toe in de app. Camerabediening en de verbinding met twee apparaten werken niet tegelijk, dus kies wat je het meest gebruikt.

Service net zo belangrijk als het product
Service vinden we minstens zo belangrijk als het product zelf. Onze klantenservicemedewerkers kennen alle producten door en door en hebben ze zelf getest, zodat je altijd een eerlijk en deskundig advies krijgt. Ook het magazijn draaien we volledig in eigen beheer.
Alles gebeurt bij ons in huis. Zo houden we grip op de kwaliteit en komt je bestelling snel en zorgvuldig bij je terecht.
Bestel je op een werkdag voor 20:00 en is het product op voorraad, dan heb je het de volgende werkdag in huis in Nederland en België.
Veelgestelde vragen over de Xiaomi Buds 6
Alles wat je wilt weten voordat je bestelt. Staat je vraag er niet tussen? Onze klantenservice helpt je graag.
Hoe lang gaat de accu van de Xiaomi Buds 6 mee?
Hoe lang gaat de accu van de Xiaomi Buds 6 mee?
Met de ruisonderdrukking uit spelen de dopjes tot 6 uur op één lading en tot 35 uur met de oplaadcase. Met de ruisonderdrukking aan is dat 3,5 uur per lading en 20 uur in totaal. De case laad je op via USB-C.
Werkt aptX Lossless van de Xiaomi Buds 6 met mijn telefoon?
Werkt aptX Lossless van de Xiaomi Buds 6 met mijn telefoon?
Dat werkt op telefoons die aptX Lossless ondersteunen, zoals de Xiaomi 15, 17 en 14 Ultra en de POCO F7 Pro. Zet LE Audio aan en kies aptX Adaptive. Op andere telefoons, ook iPhones, verbinden de dopjes via AAC of SBC.
Kun je de Xiaomi Buds 6 terugvinden als je ze kwijt bent?
Kun je de Xiaomi Buds 6 terugvinden als je ze kwijt bent?
Ja, de case vind je terug via Apple Find My of Google Find Hub. Losse dopjes worden niet gevonden, alleen de case. Je kiest één van de twee diensten; wisselen kan alleen na een fabrieksreset.
Hoe goed is de ruisonderdrukking van de Xiaomi Buds 6?
Hoe goed is de ruisonderdrukking van de Xiaomi Buds 6?
De ruisonderdrukking haalt constant geroezemoes en gedreun weg, maar laat stemmen en een claxon door. Omdat de dopjes half in je oor zitten, sluiten ze minder af dan in-ear dopjes zoals de Xiaomi Buds 5 Pro.
Kun je de Xiaomi Buds 6 met twee apparaten tegelijk verbinden?
Kun je de Xiaomi Buds 6 met twee apparaten tegelijk verbinden?
Ja. Via bluetooth 5.4 zijn de dopjes met twee apparaten tegelijk verbonden, ook met een telefoon van een ander merk. Dat werkt niet als LE Audio aanstaat of als je camerabediening gebruikt.
Kun je met de Xiaomi Buds 6 sporten of buiten lopen in de regen?
Kun je met de Xiaomi Buds 6 sporten of buiten lopen in de regen?
Ja. De dopjes hebben een IP54-classificatie en kunnen tegen zweet, stof en een regenbui. De oplaadcase is niet waterbestendig, dus die houd je droog.
Wat is het verschil tussen de Xiaomi Buds 6 en de Buds 5?
Wat is het verschil tussen de Xiaomi Buds 6 en de Buds 5?
De Buds 6 hebben een driver met drie magneten in plaats van twee, met een verguld membraan. Via aptX Lossless ontvangen ze tot 2,1 Mbps, tegen 1,2 Mbps bij de Buds 5. En alleen de case van de Buds 6 vind je terug via Find My en Find Hub.
Wat zit er in de doos bij de Xiaomi Buds 6?
Wat zit er in de doos bij de Xiaomi Buds 6?
De oordopjes, de oplaadcase, een USB-C-kabel en de handleiding. Een oplader zit er niet bij; elke USB-lader werkt.


